Будь-яка інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена лише для вільного вивчення користувачами сайту. Наша команда докладає всіх зусиль, щоб надати на цьому сайті достовірну та корисну інформацію, яка відповідає на запитання користувачів сайту. Але при цьому ми не відкидаємо можливості помилок на сайті.

На цьому сайті, як і будь-якому іншому, можуть знаходитися посилання на сторонні сайти. Знаходження таких посилань на нашому сайті має довідковий характер. Це не означає, що ми згодні чи не згодні тією чи іншою мірою зі змістом сторонніх сайтів. Ми в жодному разі не несемо відповідальності за зміст цих сайтів та за зміни, які на них відбуваються. Також ми не несемо відповідальності за заподіяну шкоду, яку міг отримати користувач за відвідування сторонніх сайтів.

Всі відгуки на даному сайті є лише заявами конкретних людей, які надали дозвіл на їх публікацію.

Відповідно до чинного законодавства, Адміністрація відмовляється від будь-яких запевнень та гарантій, надання яких може іншим чином розумітися, та відмовляється від відповідальності щодо Сайту, Вмісту та їх використання.

Будь-які дії, які робить або здійснить користувач, отримавши інформацію на цьому ресурсі https://repairservice.com.ua/ або розсилки цього ресурсу, він робить на свій страх і ризик. Відповідальність за це несе користувач.

Інформація, що розміщується на сторінках порталу https://repairservice.com.ua/ та його піддоменах, призначена для вільного ознайомлення користувачів з питаннями, які можуть представляти для них інтерес.
Вся інформація надається у вихідному вигляді, без гарантій повноти чи своєчасності, і без інших, явно виражених або певних гарантій. Доступ до https://repairservice.com.ua/ та його піддоменів, а також використання його вмісту здійснюється виключно на ваш розсуд та на ваш ризик.
Адміністрація (власники, посадові особи, директори, акціонери, засновники, працівники, агенти, куратори секцій та інші представники) докладає всіх зусиль, щоб забезпечити користувачів точною та достовірною інформацією, але водночас не виключає можливості виникнення помилок.
repairservice.com.ua — це проект, що працює за принципом «як є», без укладання будь-яких домовленостей чи договорів між вами, користувачами даного сайту, адміністрацією, власниками серверів, на яких він розміщений, або кимось, будь-яким чином пов’язаними з цим або спорідненими до нього проектами, які (договору) можуть стати предметом прямих претензій.
Адміністрація не дає будь-яких запевнень або гарантій щодо https://repairservice.com.ua/, його піддоменів та його сервісів, служб, форумів, продуктів чи послуг (далі — Сервіси), у тому числі, без обмеження, щодо своєчасності, актуальності, точності, повноти, достовірності, доступності чи відповідності для будь-якої конкретної мети та Сервісів щодо того, що: при використанні https://repairservice.com.ua/ та його піддоменах не виникне помилок, Сервіси будуть безпечними та безперебійними, Адміністрація виправлятиме будь-які помилки, або що на https://repairservice.com.ua/ та його піддоменах не буде вірусів чи інших шкідливих кодів, а також, що інформація не порушує прав третіх осіб.
Деякі посилання на https://repairservice.com.ua/ та його піддоменах ведуть до ресурсів, які розташовані на сторонніх сайтах. Ці посилання розміщені для зручності користувачів і не означають, що Адміністрація схвалює зміст інших сайтів. Крім цього, Адміністрація не несе жодної відповідальності за доступність цих ресурсів та за їх контент. Ця заява стосується всіх посилань, представлених на https://repairservice.com.ua/ та його піддоменах, та матеріалів усіх веб-сайтів, доступних через банери та посилання на веб-сайті за адресою https://repairservice.com.ua /.
Адміністрація вживає розумних заходів для забезпечення точності, актуальності та правомірності інформації, розміщеної на https://repairservice.com.ua/ та її піддоменах, але вона не приймає на себе відповідальності за дії осіб чи організацій, прямо чи іншим чином здійснені на підставі інформації , що є на https://repairservice.com.ua/ та його піддоменах або отримана через нього, як надана Адміністрацією, так і третіми особами.

Відповідно до чинного законодавства, Адміністрація відмовляється від будь-яких запевнень та гарантій, надання яких може іншим чином розумітися, та відповідальності щодо https://repairservice.com.ua/ та його піддоменів, Сервісів та їх використання. За жодних обставин Адміністрація не буде нести відповідальності ні перед якою стороною за будь-яку пряму, непряму, особливу чи іншу непряму шкоду внаслідок будь-якого використання інформації на цьому сайті або на будь-якому іншому сайті, на який є гіперпосилання з https://repairservice .com.ua/ та його піддоменах, виникнення залежності, зниження продуктивності, звільнення або переривання трудової активності, а також відрахування з навчальних закладів, за будь-яку втрачену вигоду, призупинення господарської діяльності, втрату програм або даних у ваших інформаційних системах або іншим чином, виникли у зв’язку з доступом, використанням або неможливістю використання https://repairservice.com.ua/ та його піддоменів, Сервісів або будь-якого зв’язаного інтернет-сайту, або непрацездатністю, помилкою, недоглядом, перебоєм, дефектом, простоєм у роботі або затримкою у передачі, комп’ютерним вірусом або системним збоєм, навіть якщо адміністрація буде явно поставлена ​​у відому ність про можливість такої шкоди.
За рекламу, що розміщується на https://repairservice.com.ua/ та його піддоменах, несе відповідальність лише рекламодавець. Сайт особливо повідомляє про те, що не гарантує можливість придбання чи використання тих чи інших товарів чи послуг за цінами та/або на умовах, що вказуються у рекламних блоках (текстах, банерах). Ви погоджуєтесь з тим, що https://repairservice.com.ua/ не несе жодної відповідальності за можливі наслідки (включаючи будь-які збитки), що виникли внаслідок будь-яких відносин з рекламодавцями.
https://repairservice.com.ua/ може використовувати ідентифікаційні файли cookie для зберігання як вашої особистої, так і загальної інформації. «Cookies» є невеликими текстовими файлами, які можуть використовуватися інтернет-сайтом для розпізнавання повторних відвідувачів, спрощення доступу та використання відвідувачем сайту, а також відстеження сайтом звернень відвідувачів та збору загальної інформації для покращення змісту. Користуючись https://repairservice.com.ua/ та його піддоменами, ви висловлюєте свою згоду на використання https://repairservice.com.ua/policy/.
Адміністрація залишає за собою право вносити зміни без попередження користувачів. Також Адміністрація не несе відповідальності за зміну, редагування чи видалення будь-якої інформації, доданої вами на https://repairservice.com.ua/ або інші пов’язані з нею проекти.
Адміністрація має право відмовити у доступі до https://repairservice.com.ua/ та його піддоменів будь-якому Користувачеві, або групі Користувачів без пояснення причин своїх дій та попереднього повідомлення.
Адміністрація має право змінювати або видаляти посилання на інформацію, графічні, звукові та інші дані, розміщені Користувачами на https://repairservice.com.ua/ та його піддоменах, без попереднього повідомлення та пояснення причин своїх дій.
Будь-які торгові марки, знаки та назви товарів, служб та організацій, права на дизайн, авторські та суміжні права, які згадуються, використовуються або цитуються на сторінках https://repairservice.com.ua/ та його піддоменах, належать їх законним власникам та їх Використання тут не дає вам право на будь-яке інше використання. Якщо не вказано інше, сторінки https://repairservice.com.ua/ ніяк не пов’язані з правовласниками, і ніхто, крім правовласника, не може розпоряджатися правами на використання матеріалів, захищених авторським правом. Ви несете відповідальність за використання цих та подібних матеріалів.
Читання, розповсюдження або зміна інформації, розміщеної на цьому сайті, може бути порушенням законів тієї країни, де ви переглядаєте цей сайт.

Користувач погоджується з тим, що всі можливі суперечки будуть вирішуватись за нормами конструктивного діалогу двох сторін та нормами права.
Бездіяльність з боку Адміністрації у разі порушення Користувачем або групою Користувачів угоди не позбавляє Адміністрації права вжити відповідних дій на захист інтересів https://repairservice.com.ua/ пізніше.
Якщо відповідно до чинних законів будь-які умови будуть визнані недійсними, решта умов залишається у повній силі.
Усі заяви про отримання прибутку або доходу, а також приклади отримання прибутку або доходу, які можуть бути розміщені на сайті https://repairservice.com.ua/ та його піддоменах, є лише прогностичною оцінкою можливого заробітку та не гарантують його отримання. При зазначенні конкретної величини доходу окремих осіб чи видів бізнесу гарантується отримання вами аналогічного доходу. Вважаючи ймовірний прибуток гарантованим, ви приймаєте він ризик її неотримання. Будь-які заяви, розміщені на цьому сайті щодо можливого отримання прибутку, не вважаються середньою величиною заробітку. Гарантії того, що будь-які попередні успіхи або результати діяльності, що стосуються отримання доходів, можуть використовуватися як свідчення про подальші фінансові результати, відсутні. Величина доходу та його грошовий вираз базуються на багатьох факторах. Адміністрація не має інформації про успішність вашої діяльності в майбутньому і не гарантуємо ймовірності отримання будь-яких великих, малих або взагалі будь-яких грошових сум. Адміністрація не гарантує отримання вами аналогічних сум. Ведення ділової діяльності в мережі Інтернет та пов’язане з нею отримання прибутку пов’язані з невизначеними ризиками. Рішення про зайняття подібними видами діяльності не може ґрунтуватися на будь-якій інформації, розміщеній на цьому сайті https://repairservice.com.ua/ та його піддоменах щодо послуг, що надаються, повинно прийматися виключно з урахуванням можливих значних збитків або неотримання прибутку.

Використовуючи https://repairservice.com.ua/ та його піддомени, ви висловлюєте свою згоду з «Відмовою від відповідальності» та встановленими Правилами та приймаєте всю відповідальність, яка може бути на вас покладена.

Всі дії, які користувач робить або здійснить, отримавши інформацію з даного ресурсу https://repairservice.com.ua, користувач робить на свій страх і ризик, і всю відповідальність бере на себе.

Адміністрація https://repairservice.com.ua/ у будь-який час має право внести зміни до Правил, які набувають чинності негайно. Продовження користування сайтом після внесення змін означає вашу автоматичну згоду на дотримання нових правил.

Якщо Ви не згодні з вищезазначеними даними, Ви зобов’язуєтесь залишити сайт і не використовувати отриману тут інформацію.